Тел.: +38 (067) 724 12 28

+38 (050) 373 17 49

Графік роботи:

Пн-Пт 10:00 - 19:00

Обід 13:00 - 14:00

Сб 10:00 - 15:00

Виклик замірника

Виклик замірника безкоштовний

Вітальні

 

Вітальня від «Твоя Кухня» тільки потрібні меблі

 

Вітальня це загальна кімната, меблювання якої повністю залежить від способу життя, смаків та уподобань господарів. Найчастіше у вітальні розміщують:

- столи обідній, журнальний, письмовий;

стільці, крісла (м’які, плетені, крісла-м’ячі);

- дивани прямі, кутові. Якщо гості часто залишаються ночувати, є сенс вибрати диван-трансформер, який легко розбирається в спальне місце;

стінки або шафи для посуду, книг, предметів, якими користується вся сім'я;

музичні інструменти піаніно, синтезатор.

 

Використовуючи принцип зонування простору, у вітальні можна виділити місце для кабінету, хобі (шиття, плетіння, скрапбукінгу, нейл-арту), перегляду телевізора й інших занять. Щоби помістити у вітальню тільки необхідні меблі, рекомендуємо скористатися допомогою нашого дизайнера.

 

6 причин замовити меблі у вітальню в «Твоя Кухня»:


1. Максимум вільного місця. Проектуємо меблі так, щоби при максимальній місткості вони займали мінімум простору. У результаті всі речі опиняються на своїх місцях, а приміщення залишається вільним. Ви можете танцювати, грати в рухливі ігри з дітьми, займатися спортивними вправами або просто насолоджуватися вільним домашнім простором.

2. Тільки сучасні рішення. Чітко дотримуємося стилю, вимог ергономіки та побажань замовника. Використовуємо безпечні та якісні механізми, сертифіковані довговічні матеріали. Створюємо тривимірну модель кожного предмета інтер'єру, всього гарнітура, показуємо, як він розташовуватиметься в приміщенні. Прораховуємо на комп'ютері всі нюанси радіуси відкривання дверцят, розташування дзеркал, навісних шафок і поличок.

3. Виконання зобов'язань. Перед стартом робіт укладаємо договір, у якому обумовлюються всі нюанси замовлення. На готові меблі надається гарантія 18 місяців. Якщо договір і гарантійний талон загубляться, ми все одно виконаємо необхідні роботи на першу вимогу клієнта.

4. Максимум допомоги. Допоможемо вибрати супутні предмети електрокаміни, картини, килими, піаніно.

5. Швидкий монтаж. Збираємо меблі за 212 годин залежно від обсягів і складності замовлення.

6. Зручна доставка. Безкоштовно доставляємо замовлення власним транспортом по Івано-Франківську. При доставці по області замовник оплачує паливо. Готові меблі можна забрати самовивозом з наших майстерень. Варіанти збірки при цьому оговорюються індивідуально.

 

Телефонуйте в будь-який час!