Тел.: +38 (067) 724 12 28

+38 (050) 373 17 49

Графік роботи:

Пн-Пт 10:00 - 19:00

Обід 13:00 - 14:00

Сб 10:00 - 15:00

Виклик замірника

Виклик замірника безкоштовний

Дитячі меблі

Дитячі меблі в Івано-Франківську відіграють дуже важливу роль у житті та розвитку дитини. Адже дитяча кімната - це зона особистого простору дитини. Де вона грає та навчається, мріє та дорослішає. Тому ми приділяємо особливу увагу проектуванню. Вислухаємо  всі Ваші побажання та врахуємо індивідуальні особливості дитини та втілимо це у життя. 

Кімната  має бути просторою та водночас функціонально облаштованою. Для ігор потрібно багато місця, тому  ми продумаємо всі нюанси, щоб максимально залишити кімнату просторою:

  •  - стіл для навчання облаштуємо функціональними поличками,
  •  - продумаємо шафи та комоди для зберігання іграшок та одягу,
  •  - дитячі ліжечка - облаштуємо зручне місце для сну та відпочинку.

 Все буде допомагати дитині розвиватись, привчитися до організованості та порядку, вчитись мріяти та отримувати здобутки.

Дитячі меблі та ліжечка 

 Дитячі ліжка, столи, шафи, комоди належать до особливої категорії меблів. Для дорослої людини предмети умеблювання – це, перш за все, функціональність: вони слугують для зберігання речей, роботи, відпочинку, прикрашають інтер’єр. Для дитини ж меблі в кімнаті стають учасниками ігор, коли завдяки дитячій фантазії шафа перетворюється на казковий будинок, ліжко – на піратський корабель, стіл – на лицарський замок. Предмети навколо створюють атмосферу, в якій дитина зростає, це впливає на її світосприйняття. Саме тому слід обирати облаштування для дитячої кімнати з особливою ретельністю. Оптимальний вибір – це замовити дитячі меблі у компанії “Твоя Кухня”.

 

Дитячі меблі в Івано-Франківську: матеріали виготовлення

Перша вимога, що висувається до меблів у дитячу кімнату, – це повна екологічна безпечність. Покриття не повинно містити токсичні лаки та фарби, що при нагріванні випаровують у повітря шкідливі для здоров’я речовини, а для виготовлення треба використовувати натуральні матеріали. Саме такі матеріали використовує в процесі виробництва наша компанія:

  • Дерево – екологічно чистий та міцний матеріал, що відрізняється найбільшим строком експлуатації. На вибір клієнта ми пропонуємо виготовлення меблів з таких порід дерева, як горіх, дуб, акація, вишня, ясен та інші.;

  • ДСП – популярний варіант завдяки своїй помірній вартості. Леткі речовини, що він виділяє, знаходяться в межах норми.

  • МДФ – безпечний та міцний матеріал, виготовлений з деревного пилу, що не містить токсичних речовин. Його поверхня має покриття, стійке до механічних пошкоджень. На сторінці “Про нас” ви можете ознайомитися із сертифікатом якості на МДФ фарбований.

Ми використовуємо тільки нетоксичні лаки та фарби, що не мають різкого запаху, а також лише якісну фурнітуру.

Особливості меблів для дітей

Предмети умеблювання, що їх виготовляють наші майстри, відрізняються підвищеною міцністю та стійкістю. Усі кріплення надійно зафіксовані так, щоби дитина не могла самостійно їх роз’єднати. Задля безпеки меблі не мають скляних елементів, гострих кутів, виступів, що можуть завдати шкоди дитині. Ми ретельно добираємо колір покриття, щоби він був не надто яскравим, адже це може викликати в дитини зайве збудження.

Асортимент

Наша компанія пропонує:

  •  Дитячі ліжечка – точно відповідають зросту дитини, укомплектовані пружним ортопедичним матрацом. Якщо ліжко виготовляється для малюка, можлива перегородка, що не дасть дитині впасти з ліжка під час сну.

  • Шафи та комоди – містять значний корисний об’єм для зберігання одягу та іграшок, їхні полички розташовані на зручній для дитині висоті, дверцята та шухлядки, що висуваються, зроблені таким чином, щоб дитина могла легко їх відкрити.

  • Столи – залежно від віку дитини це може бути стіл для творчих робіт, навчання або комп’ютерний стіл. Столи мають ергономічну форму та облаштовані функціональними поличками.

Усі необхідні заміри в межах Івано-Франківська ми виконуємо безкоштовно. Готові меблі доставляємо по місту та області. Після доставки на місці виконуємо збірку та монтаж. Телефонуйте, щоби замовити якісні меблі для Вашої дитини! 

+38 (067) 724 12 28, +38 (050) 373 17 49