Тел.: +38 (067) 724 12 28

+38 (050) 373 17 49

Графік роботи:

Пн-Пт 10:00 - 19:00

Обід 13:00 - 14:00

Сб 10:00 - 15:00

Виклик замірника

Виклик замірника безкоштовний

Офісні меблі

 

«Твоя Кухня» якісні меблі для бізнесу

Офісні меблі перш за все мають бути функціональними та зручними у користуванні. Для вибору офісних меблів потрібно врахувати багато різних особливостей: скільки робочих місць потрібно облаштувати, яке приміщення буде використано, обладнання, яке має бути встановлено для роботи.

Виробник меблів "Твоя Кухня" з радістю допоможе Вам з вибором. Ми виготовимо під замовлення офісні меблі, які будуть відповідати Вашим вимогам та потребам. Для виготовлення будуть використані тільки якісні матеріали, тому меблі будуть міцні та прослужать довго. Ваш офіс буде мати власний стиль та шарм. У клієнтів чи ділових партнерів, які будуть його відвідувати, будуть залишатись приємномі враження. Працювати у Вашому офісі буде зручно, приємно та комфортно, що збільшить працездатність і буде надихати на нові звершення.

Також ви можете замовити меблі для салону краси у Івано-Франківську.

«Твоя Кухня» виготовляє офісні меблі класів економ, бізнес, еліт. Ми виробляємо:

стійки, письмові та кухонні столи, стільці, табурети;

шафи для паперів, одягу, посуду;

зоновані робочі місця для операторів колл-центрів, програмістів, бухгалтерів;

дивани, софи, крісла;

тумби, тумбочки, підставки;

кабінети директора, керівника, менеджменту середньої ланки;

меблі для конференц-залів трибуни, стільці, лавки;

меблі для кабінетів для нарад довгі столи, стільці, полички.

 

Порядок організації робіт

Замірник виїжджає безкоштовно в зручний для замовника час. Потім дизайнер створює комп'ютерні версії виробів або гарнітурів. Вони опрацьовуються доти, поки не прийдуть в 100% відповідність до побажань замовника. Підбираються матеріали, аксесуари, кольори, текстури й прикраси. Після цього відбувається укладення договору, проходить 50% передоплата, і починається виготовлення меблів. Готові меблі наші співробітники доставлять і змонтують у зручний для замовника час. Весь процес виготовлення меблів займає від 23 дні, якщо потрібно терміново, до 1 місяця, якщо замовлення робиться заздалегідь або дуже велике.

 

6 причин замовляти офісні меблі в «Твоя Кухня»:

 

1. Досвід, репутація й виробничі потужності. Працюємо на меблевому ринку Івано-Франківська з 2001 року, тому досвіду й можливостей достатньо для виконання замовлень будь-якого обсягу та складності.

2. Якісні матеріали. Усі матеріали забезпечені сертифікатами якості, які ми надамо ВТК й екологам. Зразки матеріалів, оригінали супровідної документації можна подивитися в офісі.

3. Укладаємо договір. Перед початком робіт укладаємо договір. На готові меблі даємо 18 місяців гарантії, яка також поширюється на випадки втрати договору та гарантійного талона.

4. Будь-яка форма оплати. Працюємо з готівковим і безготівковим розрахунком за 50% передоплатою.

5. Вигідні знижки. Оптові замовлення виконуємо на 1020% дешевше роздрібних цін. На замовлення з тривалим терміном виконання знижка 10%. Періодично пропонуємо сезонні, передсвяткові знижки. З постійними замовниками працюємо на персональних умовах.

6. Безкоштовна доставка. Замовлення по Івано-Франківську наш транспорт розвозить безкоштовно. При доставці по області замовник оплачує паливо.

 

 

Виготовляємо сучасні офісні меблі, які піднімають настрій та підвищують продуктивність!

Телефонуйте!

 

Офісні меблі — зразки