Тел.: +38 (067) 724 12 28

+38 (050) 373 17 49

Графік роботи:

Пн-Пт 10:00 - 19:00

Обід 13:00 - 14:00

Сб 10:00 - 15:00

Виклик замірника

Виклик замірника безкоштовний

Меблі готельного типу

Меблі використані у готелях мають бути особливими. В номері має панувати затишно. Таку атмосферу допоможуть створити правильно підібрані меблі. Гість, який поселяється має насолоджуватись відпочинком, отримувати приємні враження та задоволення. Номер має бути забезпеченим зручним та комфортним ліжком. Прокинутись зранку повним енергії додасть сил. На приліжкову тумбочку можна покласти самі необхідні речі в нашому сьогоденні. Одяг має зберігатись у функціонально облаштованій шафі-купе: полички для використання різних речей, місце для одягу, які мають висіти на вішачку, щоб речі не пом'ялись. Зовнішнє вбрання та сумки - зберігатись у прихожій. Для відпочинку потрібно прорахувати все. Щоб відвідавши готель перший раз, гостю захотілось повертатись знову і знову.

Меблі на  замовлення від виробника допоможуть Вам у створенні та виготовленні меблів саме для Вашого готелю. Забезпечивши приємні враження гостей від відпочинку саму у Вас. Ми допоможемо втілити ваші ідеї, вимоги та бажання у меблях. Меблі будуть практичними, вишуканими та унікальними.

Для виготовлення меблів використовується тільки якісна продукція та фурнітура, тому меблі довговічні, міцні і мають гарний зовнішній вигляд.