Тел.: +38 (067) 724 12 28

+38 (050) 373 17 49

Графік роботи:

Пн-Пт 10:00 - 19:00

Обід 13:00 - 14:00

Сб 10:00 - 15:00

Виклик замірника

Виклик замірника безкоштовний

Меблі для салону краси

Вибираючи меблі для салону краси потрібно приділити особливу увагу, оскільки такого типу меблі мають відповідати багатьом функціям.

Клієнт який заходить у Ваш салон, має відчути атмосферу краси, розслаблення, комфорту. Зручно вмоститись на стільці та отримувати насолоду від того, як фахівці чаклують над ним і створюють незабутню красу. На вітринах можна роздивлятись виставлені товари та примірники.

Меблі для салону краси Івано-Франківськ мають бути ергономічними, полички зручними у користуванні. Адже так багато потрібно розмістити і все водночас повинно бути під рукою.

Меблі для перукарні Івано-Франківськ

Вибираючи меблі для перукарні Івано-Франківськ не слід забувати про матеріали з якого вони виготовлені. Щоб Ваше робоче місце завжди виглядало чистим та доглянутим за короткий проміжок часу. Якість використаних матеріалів забезпечить вам довговічність у використанні та легкість у догляді. Меблі для перукарні Івано-Франківськ професійно та з радістю допоможе виготовити "Твоя Кухня". Врахувавши всі потреби та побажання.

Після відвідання Вашого салону залишаються тільки позитивні та приємні емоції. Меблі для салону краси Івано-франківськ створять незабутні враження та виділять Ваш салон з поміж інших. До Вас захочеться повернутись. "Твоя Кухня" допоможе Вам у виборі!