Тел.: +38 (067) 724 12 28

+38 (050) 373 17 49

Графік роботи:

Пн-Пт 10:00 - 19:00

Обід 13:00 - 14:00

Сб 10:00 - 15:00

Виклик замірника

Виклик замірника безкоштовний

Прихожі

 

 Передпокій від «Твоя Кухня» відчуй себе вдома

Заходячи в будинок, перше місце, куди ми потрапляємо,  кімната передпокою (прихожа). Тут складається перше враження про господарів. Тому важливо, щоб меблі прихожої поєднували в собі вишуканість, сучасність та комфорт. Саме сучасні та комфортні меблі пропонує Твоя Кухня Івано-Франківськ

Також ми можемо виготовити шафи-купе на замовлення у Франківську.

 Вдало умебльований передпокій це можливість відчути себе вдома за тільки-но відкривши вхідні двері. Тут можна залишити зонт, зняти пальто, роззутися, привести порядок до ладу зачіску. Тому в комплекти меблів для передпокоїв включають вішалки з гачками або тремпелями, шафки, тумбочки, пуфики, дзеркала, калошниці, відкриті полички для взуття. Зазвичай передпокої розміщуються в маленьких приміщеннях, тому в них вішають тільки той одяг, який носиться в даний момент. Основну частину речей (пальто, куртки, шуби, плащі, взуття) краще тримати в гардеробній.

 

«Твоя Кухня» пропонує замовникам:


1) Будь-які конфігурації передпокоїв. Виготовимо відкриті вішалки різних типів, шафи з будь-якими типами дверцят (купе, «книжка», розсувні), жорсткі й м'які сидіння; висувні або такі, що відкриваються/відкидаються, шафки, тумбочки, полички. Місцем для сидіння може бути пуф, поверхня тумбочки, простір під вішалкою. Запропонуємо різні дзеркала й варіанти їх розміщення (дзеркальні дверцята, настінне дзеркало). Шафки, тумбочки, калошниці підберемо залежно від потреб замовника (зберігання одягу, взуття, спортінвентарю).

2) Правильний дизайн. Дизайн вашого нового передпокою буде ідеально поєднуватися з дизайном коридору й суміжних кімнат.

3) Рішення для будь-якого цінового сегменту. Ергономічні меблі не завжди бувають дорогими. Ми покажемо, як можна вигідно й бюджетно оформити будь-який простір.

4) Сертифіковані матеріали. Використовуємо тільки сертифіковані матеріали від перевірених виробників. Ознайомимо із сертифікатами якості на першу вимогу. Зразки всіх матеріалів є в офісі. Їх там дійсно багато.

5) Гарантійне обслуговування. На всі вироби надається гарантія 18 місяців. Виконуємо сервісне обслуговування, навіть якщо гарантійні документи втрачено. Перед тим як почати роботи, укладаємо договір, у якому прописуємо параметри меблів, їхню вартість, умови та терміни виконання.

6) Вигідну доставку. Організовуємо доставку по Івано-Франківську та області будь-яким зручним для клієнта способом. Терміни доставки залежать від адреси місця доставки й оговорюються індивідуально. По місту доставка транспортом компанії безкоштовна. По області замовнику доведеться оплатити тільки вартість палива.

 

Ми збираємо передпокої, які дарують чудовий настрій.

Телефонуйте!